מתלבטת איזו פאה לבחור? לא יודעת מה הכי מתאים? מעוניינת בפאה שנועדת רק לך?

פאות קאסטם הן פאות המותאמות לך אישית בצורה הכי פונקציונלית שיש.

מיוצרות בעבודת יד, מותאמות לך אישית למבנה הפנים וגם נקראות פאות רפואיות –

באתר שלנו תוכלי להתרשם ממגוון פאות שהותאמו אישית, בלחיצה כאן.

אז איך אנחנו יודעים שהפאה הזאת היא הפאה המושלמת והיא מיועדת לך?

1. התאמה למבנה פנים

ההתאמה של הפאה למבנה הוא נושא חשוב ודרושה מקצועיות רבה כדי לאבחן זאת.ישנם הרבה סוגים של מבנה פנים, מבנה בצורת יהלום, מבנה עגלגל, מבנה מרובע, מבנה אובלי ועוד.. ולכן, יש צורך להתאים את הפאה למבנה הפנים כי כמובן שאי אפשר לשנות את מבנה הפנים, ולכן יש צורך לעשות את ההתאמה המרובה כדי שהפאה שלך תשתלב באופן מושלם ומדוייק עם מבנה הפנים.

לדוגמא: אם מבנה הפנים שלך הוא מבנה מעוגל, אז כדאי להוסיף קצוות ארוכים בחלק הקדמי של הפאה, בשביל להאריך את מבנה הפנים וליצור איזון מסוים.

2. התאמת צבע

עוד חלק שמאוד חשוב בהתאמת הפאה, הוא התאמה הצבע של שיער הפאה לעור הפנים שלך. בכדי להגיע לתוצאה כמה שיותר טבעית, לא חייבים להשתמש בדיוק באותו צבע שיער המקורי של האישה. אבל צריך שתהיה התאמה הגיונית – בין צבע השערות של הפאה, לבין צבע העור של האישה. לדוגמא: אישה שהצבע עור שלה יחסית כהה,

פאה שהשיערות בה בלונדיות לא יתאימו, מאחר והמראה יהיה פחות טבעי לעין, אבל פאות שהגוון שיער שלהן יושב על פלטת הצבעים החומים או אפילו הצבעים השחורים,

יכולות להתאים, תלוי כמובן בצבע העור המדוייק של האישה.

3. התאמת חומרי הפאה

מה שמייחד את פאות אלו, הוא שהשיער עשוי משיער נשים טבעי, הוא באיכות גבוהה ובשימוש מינימלי בכימיקלים, וגם החומרים המועטים שיש, הם נבחרו על ידי המומחים הגדולים ביותר מהעולם. השיער הוא שיער אמיתי שנגזז ולא עבר עיבוד. פאות קאסטם הן פאות שעשויות בעבודת יד, תוך כדי הקפדה מדוייקת על פרט במבנה הפאה, ולהפוך אותה לבסוף להכי נוחה שיש. מאחר שהשיער הוא שיער טבעי הפאה יכולה להישאר לתווך זמן ארוך מאוד, ותהליך ההסתגלות לפאה הוא קל ונעים.

כתיבת תגובה