יקירתי תגווני!

שלום לך עקרת הבית, אם הבנים, אם הבנות, אשת העסקים ומנהלת בית הספר השכונתי!!! יקירותיי הנכבדות, האם לא הגיע הזמן לגוון קצת?!! יש לנו פאה מוצלחת, לוק מוצלח, טיפול קבוע שנותן את אותותיו וקוצר מחמאות, יש לנו הכל אבל הפאה נשארת תמיד אותה פאה. ולכן לעיתים מומלץ לגוון יקירתי תגווני!.

כאשר אני מציעה לגוון איני נכנסת לשיקול הסבוך של קניית פאה חדשה נוספת כאשר יש בידינו פאה טובה ואיכותית, זה לא תמיד מתאים לכיס, לבעל, למצב ולחיים בכלל. מה שאני מציעה פשוט הרבה יותר וגם אפשרי כלכלית לכל כיס וחשבון. אני מציעה לגוון! לא נשכח את הפוסט הידוע על הצביעה "אחותי אל תהיי צבועה" בו דובר קשות ונוקבות על ענייני צביעה ביתית שלא מומלצים על ידינו וכל מי שחפצה נפשה לשנות את גוון פאתה כדאי ורצוי שתעשה זאת אצל הפאנית המומחית שלה או תבוא אלי לסלון חיה ותעבור את התהליך הזה באופן המקצועי ביותר.

אך מאחר ואיננו מדברות לא על צביעה ולא על קניית פאה חדשה אין זה ענייננו להרחיב בנושאים אלו אלה לגשת ישר לעניין הגיוון. כל אישה צריכה גיוון בחיים ויש רגעים בהם את מתבוננת בפאה שעל ראשך, את אוהבת אותה, היא מחמיאה לך, הכל טוב ויפה, אבל חסר לך משהו…את לא רוצה שינוי דרסטי, את לא רוצה החלפת מראה, את רוצה פשוט – גיוון.

אז יקירתי, תגווני!

עוד דרך להוסיף גוונים לשיער
עוד דרך להוסיף גוונים לשיער

 

 

לשם כך אני שמחה להציע לכן את הטרנד הלוהט של הקיץ, שמתאים לכל עונה אבל מנסיוני נשים רוצות את השינוי בימים חמים אלו יותר מאשר בימות החורף הקרים. נשים באות אלי עם בקשות מבקשות שונות ורוצות להכניס קצת גיוון בפאה. מה זה אומר בעצם?

זה אומר שאנחנו לוקחות את צבע הבסיס של הפאה, אם כהה הוא או אם בהיר לא משנה, ועל בסיס זה מוסיפות גוון נוסף בפסים פזורים לאורך הפאה.

– זה יכול להיות אותו בסיס של צבע רק כהה יותר, בשביל ליצור מראה טבעי יותר של השער. למשל לקחת שיער בלונדיני ולהכהות את הגוון בשני מספרים ולהוסיף מראה משולב של הגוונים.

– זה יכול להיות גוון מנוגד לגמרי של צבע הבסיס. למשל הוספת חום כהה לשיער בהיר. או להיפך. לא מזמן באה אלי כלה טריה עם פאה שחורה שהלמה את גוון העור שלה. אחרי שנה של חבישה הפאה עדיין התאימה והחמיאה לה והייתה במצב מצויין רק שקצת "שיעמם" להן ביחד אז היא החליטה שהיא רוצה להוסיף גוון בלונדיני עדין לאורך הגלים של הפאה וכאשר שילבנו את הגוונים המראה יצא כל כך מיוחד וטבעי שאני בעצמי הופתעתי מהתוצאה הנאה!

– אפשר להוסיף גוון שאינו צפוי, כמו כתום או סגול חציל לפאות חומות או שחורות ולתת להם כך מראה מעניין ומפתיע.

יש אין ספור אפשרויות לגוון, ואת ואני יכולות לגלות ביחד מה הן ומה המתאימה ביותר עבורך!

אז קחי לך טיפ לפעם הבאה שאת מרגישה צורך בשינוי, יקירתי תגווני! בצבע הבסיס שלך ואת מקבלת מראה מרענן וחדש מבלי לשנות את הלוק הכללי שאת מכירה ואוהבת.

בהצלחה! ממני, חיה

כתיבת תגובה