אם בפוסט הקודם עסקנו במתנות וימי הולדת אז עכשיו הגיע הזמן לדבר על מתנה שלא צריך לחכות עד ליום ההולדת הבא כדי שתקבלי אותה. זוהי מתנה שאת צריכה לתת לעצמך על בסיס קבוע ולדאוג שהיא ניתנת לך בצורה הטובה ביותר והמקצועית ביותר. טיפול ראש רציני ומקצועי "כמו שצריך" כי טיפול אמיתי מתחיל בראש.

person-864804_1920

אז יש לנו את הפאה והפאה שלנו זוכה לטיפול הטוב ביותר והמסור ביותר שצוות הבנות המקצועי שלי יכול לתת. אתן כבר יודעות בשלב זה של היכרותינו עד כמה אנחנו פה בסלון של חיה דואגות שהפאה שלכן תקבל את הטוב ורק את הטוב ביותר. אם זה בחפיפה, במוצרים בהם אני משתמשת כדי לסוך ולשפר את איכות השערה. אם זה בספריות שלי ואם זה בנסיון רב השנים והמקצועיות שאני מביאה איתי.

טיפוח הפאה והשיער

אך כל  אלו דואגים לפאה, ומה עם השיער שלך? פוסט זה מופנה לכל הנשים המטפחות את שיער ראשן מתחת לפאה, או למטפחת. מתחת לכיסוי הראש והכובע. שם מסתתר לו שיערכן הטבעי והפרטי והוא צריך לקבל את הטיפול שלו והטיפול הזה צריך להיות טוב, איכותי ומקצועי לא פחות מהטיפול הניתן לפאה. דווקא השיער שלכן, זה המוסתר והחבוי רוב שעות היממה, הוא זה שנשכח לפעמים והטיפול היחידי שהוא מקבל זה חפיפה מקרית פה ושם…אבל בנות, שמנה לב שאתן לא מזניחות אותו. השיער שלכן שירת אתכן יפה כל השנים – עליכן מוטלת האחריות והחובה לטפל בו באהבה גם עכשיו כשהוא נסתר מן העין.

דברים שרואים מכאן לא רואים משם

אז כמובן שיש את הנשים שמעדיפות (ולעיתים בצדק) לקצר מאוד את השיער שלהן אפילו עד כדי הסרה מלאה, כדי לחסוך את זמן ועלויות הטיפול הכפול. מי שנוח לה עם תספורת קצרצרה ומראה צבאי משהו, יכולה בהחלט להנות ממגוון יתרונות שמקנה שיער קצוץ והבולט שבינהם הוא האוורור היחסי בימות הקיץ החמים והחסכון בקניית שמפו 🙂

לעומתן, מי שמגדלת את שיער ראשה, במלואו או לפחות שיער שנאסף לקוקו קצר, יודעת שהשיער האסוף סובל מתת יחס ואם לא מטפלים בו יפה הוא קמל ודוהה. אז יש אפשרות לשמור על שיערך, גם מתחת למטפחת ואפילו מתחת לפאה באופן שיאריך את ימיו בטוב ובנעימים.

טיפול 10,000
טיפול 10,000

השמפו הנכון עושה נפלאות

קודם כל כדאי לך לקנות שמפו מוכר ואיכותי, בהמלצת הספרית שלך, ולא להתפשר על מבצעים בסופר השכונתי. שמפו טוב ומזין יכול לחולל פלאים בשיערך ולשמור אותו עם מראה טבעי ומלא חיוניות גם כשהוא סגור ומסוגר רוב הזמן.

בנוסף – מרכך! אין תחליף למרכך טוב, איכותי כמובן ועם תוספת מזינה של קרם או ויטמין E שיעזרו לשיערך להיראות טוב יותר גם בתנאי האיסוף הנוכחיים.

כמו את הפאה, גם השיער שלך זקוק לתספורת מדי פעם ואני מזמינה אותך לבוא לסלון, להתפנק פינוק כפול – גם טיפול לשיער, גם טיפול לפאה. נשים רבות באות אלי לסדר את התסרוקת מבפנים ומבחוץ…אני לא מבטיחה מסז' ראש עם פרחי חרציות טובלים בשמן מור ובשמים כמו בתמונה… אבל אני כן מבטיחה טיפול טוב ואיכותי, מפנק ונעים עם המוצרים הטובים ביותר בשוק שיעניקו לך ולשיערך את הטוב ביותר שניתן לתת להם וישיבו לשיער שלך חיות וברק.

שיהיה קיץ נעים ובריא, ממני – חיה

כתיבת תגובה