הקיץ על שלל פירותיו, החופש, הים והלחות מביא איתו הרבה קשיים לחובשות הפאה שביננו. איך להתמודד, מה לעשות ואיך להקל על עומס החום שמטפס בחוץ, על כל זאת ועוד בפוסט שלפניכן…

1

בהמשך לפוסט "הכיני פאתך לקיץ" שפורסם כאן לפני כמה שבועות, אני מגישה לכן פוסט נוסף בסדרת הקיץ, עקב דרישת הקהל נוטף הזעה. כבר רבות דובר על הצורך להקל על חבישת הפאה בקיץ והצורך בטיפול יותר אינטנסיבי, כפי שפורט לעיל, בחפיפות תכופות יותר, סירוק ואיוורור וכן שימוש בהזנה נכונה של הפאה.

כל זה טוב ויפה לגבי הפאה, אבל מה עם החובשת שמתחתיה? עם כל הרצון הטוב, ההידור והשמירה על הצניעות, איך שלא תסתכלו על זה, פאה זה דבר חם. אמנם לחובשות הפאה הוותיקות הדבר אינו מורגש יותר מלבישת חולצה, השגרה עושה את שלה והחום אינו בלתי נסבל, אך עדיין, כמו שכל כיסוי ראש מהווה עוד שכבה וסיבה להזיע, כך גם הפאה. לכן צירפתי שלל עצות מעשיות לכבוד הקיץ שהגיע.

קיצור הפאה
קיצור הפאה

קצרי, יקירתי, קצרי.

קודם כל יש את הפתרון הפרקטי שלא דורש יותר מביקור קצר בסלון שלי, גיזום הפאה לאורך המותיר את העורף חשוף ונושם, או לסירוגין מאפשר איסוף יותר מהיר וקליל של הפאה. את הפתרון הזה אני ממליצה בחום לאמץ גם מבחינת תחזוק הפאה וגם מבחינת שמירה על נוחות לאורך כל השנה. התסרוקות הקצרות ניתנות להתאמה לכל סוגי הפאות וכמובן שתוך כדי שמירה על התאמת קו הגזירה לסגנון המבנה של פנייך – נוכל להשיג את התוצאה הרצויה והמחמיאה ביותר.

יפה לך אסוף

למי שלא חשקה נפשה בקיצור הפאה ואוהבת לשמור על האופציה של שיער פזור וגולש לימים קרירים יותר, אני ממליצה לאסוף. איסוף הפאה מאחור בתסרוקת קוקו, קוקס, או צמה, מאפשרת לך לשמור על אורך פאה בהתאמה להעדפתך האישית וכן לשמור על אורך חיי הפאה ונוחותיך בימי הקיץ הלחים. איסוף הפאה אפשרי בכל פאה ארוכה, גם אם אינה מותאמת מלכתחילה להיות פאה אסופה. כל שעליך לעשות הוא לקבל את ההנחיה הנכונה כיצד לאסוף את השיער כך שמלמטה יישמר קו אחיד ויפה של שיער מבלי להבליט את התפירה התחתונה. ביקור בסלון – ונסביר לך הכל תוך כדי ביצוע האיסוף בצורה כזו שתישמר עד לסירוק הבא.

תגידי, הפאה שלך בסרט?

לאוהבות המצח הגלוי מבינכן, ויש הרבה כאלו, אני מזמינה אתכן להנות משלל הפאות המותאמות בדיוק בשבילכן. למי שעדיין לא מכירה, מדובר בפאת-סרט, שבנויה כך שמקדימה אין את החלק של הפוני, כך ששום שערה לא נופלת לך על הפנים, הפאה הולכת רק עם סרט קדמי והיא מתאימה בדיוק לימות הקיץ הלחים. אפשר לרכוש פאות סרט בשלל אורכים וגוונים ולהתאים להן סרטים כיד המלך. זוהי אופציה מעולה לקיץ ובכלל לבעלות מבנה פנים המתאים לפאה זו.

מישהי ביקשה תוספת?

כאשר הקיץ מכתיב את הקצב ישנו פתרון נוסף שרבות מכן משתמשות בו. כמובן שהוא נתון להתאמה אישית ולהנחיות הלכתיות לפיהן כל אחת נוהגת, מדובר כמובן בתוספת. תוספת השיער היא פאה בפני עצמה שבנויה רק מחלק מן השורות וניתנת להתאמה בכל חלק של הראש. כמה שזה נשמע מוזר, נשים רבות משתמשות בפתרון זה כדי לשלב בין כיסוי ראש להצגת שיער שאינו שערן הטבעי. ניתן להוסיף חתיכה כזו בקדמת הראש, ולהוסיף עליה מטפחת. ניתן לחבוש כובע ולהוסיף מאחור קוקו מהודר או קווצות שיער מתולתלות שתפרוצנה בשובבות מתחתיו. האפשרויות הן רבות ומגוונות וכמו תמיד, אתן מוזמנות לבוא, לקבל את כל המידע, להתרשם מכל המבחר הקיים, לזכות לשירות הטוב ביותר והמקצועי ביותר ברחובות וכמובן, כוס מים קרים "on the house" בכל זאת – קיץ…

אני כאן בשבילכן, חיה

 

כתיבת תגובה