חזרה לעמוד הבית 

התוספת שתופסת

אוקיי, אוקיי, לא הכותרת הכי מקורית בעולם, מודה, אבל כל כך מתאים שלא התאפקתי… תוספת שיער – התוספת שתופסת.

תוספת שיער טבעית
תוספת שיער טבעית

מה לכן נשים יקרות כי תבכנה על אובדן שיערכן?!? לא עוד שיער דליל, לא עוד פדחת מעלה קרחות המבצבצות כגינות ירק מוזנחות! לא עוד שיערות הנושרות ואין מרים! לא עוד שבילים נטושים בהן לא יפסע מסרק מחשש תלישת שיערות נוספות!

הקץ למראה הדליל – וקדימה למראה המפיל!!!

אחרי כזו הקדמה מרשימה אין מנוס אלא מלפרט: רבות הנשים שביננו (ועוד רבות יותר, אתן פשוט לא יודעות עד כמה) ששיערן אינו מן המשובחים, זו יכולה להיות אשמתה של סבתא עם גנטיקת שיער גרועה, זו יכולה להיות תזונה דלה בויטמינים, זה יכול להיות לא עלינו איזה חולי או טיפול וזו יכולה להיות פשוט ידו הברוכה של סבא זמן שלא מדלג על אף אחת מאיתנו…מי שזה לא יהיה, הרי אין ענייננו בחיפוש אשמים, או גורמי בעיות, אנחנו דווקא בעד מציאת פתרונות ואפשרויות לדרך חיים טובה יותר.

לשם כך ערכתי ביקור אצל הפאנית שלי, הרי היא חי'ה שתחי' שתוך שתי דקות עשתה לי סדר בעניינים וגם פן בפאה על הדרך. שאלתי אותה למהות תוספות השיער, מהן? מיהן? ולשם מה אנחנו צריכות אותן? הביקור הקצר הפך לחצי בוקר אך יצאתי עם ראש מלא.

תוספת טבעית לשיער טבעי

התוספות לשיער, בשונה מן התיקונים שעושים בפאות, הן תמיד, אבל תמיד, צריכות להיות משיער טבעי. חי'ה משתמשת אך ורק בתוספות טבעיות משיער אירופאי בעל אורך חיים גבוה ויכולות השתלבות מעולות. "השלב הראשון שכל אישה הנדרשת לתוספת הוא שהאישה קודם כל תכיר בצורך הזה, תכיר בזה שיש בעיה אמנם אבל יש לה גם פתרון". זה מצא חן בעיני, כי זו ראיה שמצביעה על מקצועיות אמיתית, גישה שרואה את האישה שמאחורי השיער, שרואה את הצורך הנפשי שלה ולא רק את הצורך הפיזי.

 

תוספת שיער טבעית
תוספת שיער טבעית

 

מה הזמנת לתוספת?

חי'ה הייתה צריכה ללכת לעשות סלסול ללקוחה שקבעה תור מראש, אז בנתיים עלעלתי לי בקטלוג שלה וחיכיתי בסבלנות שהיא תסביר לי מה השלב השני. כאשר חי'ה סיימה עם הסלסולים (יצא מדהים דרך אגב) היא חזרה אלי לסיבוב נוסף. "השלב השני היא הפגישה ביננו. חשוב שהאישה שצריכה תוספת תבוא ותתן לעצמה זמן לבחור יחד איתי את הגוון המתאים, זה תהליך שלוקח זמן כדי שנמצא את השילוב האופטימאלי עבורה" אחרי התאמת הצבע, מוזמן השיער שממנו תיבנה התוספת ואז מגיע שלב השילוב. כדי להסביר לי על התהליך, ביקשה חי'ה מאחת העובדות להכין לי קפה ופנתה לעשות פן ללקוחה נוספת שרוצה רק את טיפול הזהב שלה ובנתיים אני השלמתי את קריאת התהילים היומית שלי באתר הללויה וחיכיתי בסבלנות לסבב הבא.

חי'ה ואני תופסות ראש

חי'ה התיישבה לידי לנוח מעט והמשיכה להסביר: "השלב האחרון בתהליך הוא זה שלוקח הכי הרבה זמן. עכשיו כשהגיע השיער והצבע שלו מתאים לדרישות של הלקוחה, צריך לבנות את התוספת כך שהיא תתחבר לאזורים הדלילים בצורה כזו טבעית שלא ירגישו בחיבור. אני עובדת עם חיבור הניתן להסרה, כך שניתן להוריד את התוספת בכל עת שבוחרים: לפני מקלחת, לפני השינה, ביום שאין בה צורך וכו'". התוספות הניתנות להסרה הן כל כך נוחות ומשתלבות כל כך בקלות שאת ממש יכולה לראות את עצמך עם רעמת שיער טבעית ומלאה מצד אחד ומצד שני אין לך צורך בחבישת פאה מלאה, דבר שעבור נשים מסויימות יכול להוות בעיה.

כך או כך יצאתי אני עם ראש מלא. גם קיבלתי שיעור מאלף מפאנית מקצועית, גם סיימתי את חובות התהילים שלי להיום וגם הקפה היה מעולה!!!

כתיבת תגובה