בתור נשים ששומרות שבת, שומרות כשרות, שומרות טהרת המשפחה, שומרות לכסות את הראש, כדאי לנו לזכור גם לשמור על הפאה שלנו כמו שצריך יש לנו כמה וכמה אביזרים הכרחיים, טריקים חכמים ומעמדים מתקפלים שיעזרו לנו לשמור על הפאות שלנו במראה אדיר ובמחיר סביר.

 

מעמד לפאה
מעמד מתקפל לפאה

שמירה על הפאה היקרה שלך היא לא רק בטיפול ותפעול שוטף (תרתי משמע) ובביקור החודשי אצל הפאנית שלך בסלון הקרוב למקום מגורייך. שמירה על הפאה היא גם בהעמדה שלה על מתקן נכון במקום הנכון ובאיזור המתאים לכך ביותר בבית.

אז מה יש לנו?

הפתרון המוכר והסטנדרטי ביותר הוא ראש הפאה הישן והטוב (כשאני אומרת ישן אני לא מתכוונת לישן באמת, אלא לרעיון וותיק ומוצלח, בקיצור, באנגלית זה נשמע יותר טוב). הוא יכול להיות עשוי מפלסטיק, הוא יכול להיות מקלקר, הוא לפעמים עשוי מעץ ובכל מקרה הוא מהווה את הפתרון הטוב ביותר עבור הפאה שלך מאחר והוא מדמה את צורת הראש במיטבה ושומר על צורת הפאה באופן המיטבי ביותר עבורה. יש לזכור כי החומר הפסלטי יכול ליצור חשמל סינטטי במזג אוויר מסויים ויש תמיד לדאוג לכך שהוא יוצב במקום מוצל וקריר כדי שלא יתחמם או יגרום לריאקציה כימית כל שהיא עם השער של הפאה. כמובן שהמקום הטוב ביותר לשמור על הפאה שלך הוא בארון סגור, שם היא בטוחה מפני נזקי האוויר ומשב רוח מזדמן. הנחת הפאה במקום חשוף לשמש, רוח, שינויים קיצוניים בטמפרטורת החדר, כניסה גדולה של חום או קור – כל אלו אינם מקומות מיטביים עבור פאתך, עטרת ראשך ולכן כדאי ומומלץ להציב אותה אחר כבוד בארון או לפחות במדף לא קרוב מדי לחלון, ולהניח אותה בנוחות על גבי ראש פאה עגול וחזק שיעזור לשמור על צורתה לאורך ימים ושנים טובות.

 

מה עוד קיים בשוק?

אז ככה, יש לנו את הקופסאות למינהן. קופסאות זה טוב, לשמירה, לנסיעה ולנשיאה. הן גם מהוות בידוד מוצלח מפגעי נזק האוויר ועין הרע של נשים ששמו עין על הפאה היפה שלך איך שהיא יצאה ככה מפונפנת מהטיפול האחרון….הצד הפחות אטרקטיבי של הקופסאות הוא הגודל שלהן והסרבול. בכלל, כל הפתרוןנות להנחה המוצלחת ביותר של הפאה הם מסורבלים. איך שלא תסתכלו על זה, זה לא ממש נוח להסתובב עם ראש של פאה ביד או עם קופסא. אבל מה לעשות אנחנו נשים עסוקות ותזזיתיות, ולפעמים צריך לנסוע לשבת, לעשות נחת רוח לשוויגער, לנפוש בסמינר פסח ועוד ועוד (הלוואי!!!). ברגע שאנחנו מדברות על פתרונות נשיאה לנסיעה אנחנו כבר מדברים על ליין אחר לגמרי.

עוד זה מתקפל וזה נפתח!!!

 

מעמד מתקפל לפאה!!! זה גאוני, זה מתקפל ותופס אפס מקום במזוודה, זה נפתח והופך למעמד בעל נפח וצורה שעוזר לשמור על הצורה של הפאה המסודרת לתפארה. נכון, לא היינו ממליצים להשתמש בזה לכל השנה, כי בכל זאת יש יתרון לצורה הסגורה והמעוגלת של הראש השלם, שעושה את העבודה באופן הטוב ביותר, אבל כאשר אנחנו בנסיעה ואיך שלא תנסו לדחוס ראש פאה בתוך האוטו, זה פשוט לא יילך. הקלילות והחינניות של הפתרון האליפותי הזה! פשוט הופכת אותו לחבר הטוב ביותר שלך ושל הפאה שלך, ומראש פאה עצום וכבד שתקוע לך כמו עצם במזוודה, את פשוט מניחה בקלילות את המתקן הנוח והמקסים הזה שכבר יש לך איתו מערכת יחסים נפלאה ואפילו שם חיבה, ובלי לשים לב שהוא שם בכלל, את מניחה אותו בכל מקום שתרצי, כמו דף נייר, ובהגיעך למקום משכנך הארעי החדש, את פותחת אותו, מניחה עליו את הפאה שהסרת מראשך ונושמת לרווחה! הפן יישמר, התסרוקת תישאר וכל השאר….קטן עליך.

מוזמנות לרכוש את המוצר בחנות שלי או בחנות הללויה-שופ

כתיבת תגובה