גלריית הפאות של סלון חיה

הפאה שלך בידיים טובות! 

בסלון שלי יש מגוון עצום של פאות, מחלקן אתן יכולות להתרשם כאן בקטלוג, ובאמת זו תהיה רק התרשמות על קצה המזלג. בסלון של חיה מגוון הפאות הוא אינסופי, מה שעל המדפים ובקופסאות הוא רק טעימה מהמגוון העצום שמחכה לכן וכל וריאציה העולה על דעתכן ועל ראשכן (תרתי משמע), כל שילוב בו תחפצו, שינוי גוון או אורך, סוג שיער ואיכות - הכל ניתן להזמנה אישית לפי המפרט המותאם בדיוק לך.
את יודעת עד כמה קשה היא הבחירה ועד כמה שינוי של כל פרט הוא כל כך מהותי. יש מרכיבים כה רבים בבחירת פאה, החל ממבנה פניך, וכלה בגוון המדוייק ההולם אותך וכמובן האורך והסידור. אישה יכולה לגלות כל כך הרבה פנים בעצמה תוך כדי מדידה פאות - יש אותך הרכה והבהירה, יש לך את האפשרות למראה דרמטי אם רק תיפרדי קצת מהבלונד ותעברי לחום כהה. את יכולה להראות צעירה יותר עם הצבע ההוא ובוגרת יותר עם החיתוך הזה... אין סוף לאפשרויות ולשינויים וזה חלק גדול מההנאה שלי בעבודה - לעזור לך לגלות את עצמך מחדש, כל פעם מחדש. 
בתור מי שעומדת מאחורי הסלון, יחד עם צוות העובדות המסור והמקצועי שבנינו כאן, יש לי את הוותק והנסיון להתאים לך את הפאה שלך. זה לא פשוט, גם מהתבוננות בתמונות לא תוכלי לדעת מה היא באמת הפאה המתאימה לך ביותר, אין שום תוכנית מחשב שתוכל לדמות לך את זה. לעין מקצועית אין תחליף, ואני נותנת לך את הידע שלי ואת הנסיון, ויחד עם הדרישות האישיות שלך, שגם להן אין תחליף - אני בטוחה שנוכל למצוא עבורך בדיוק את מה שאת צריכה. 

קחי את הזמן, התרשמי מן התמונות ואז קחי עוד קצת זמן ובואי לביקור,
אני כאן בשבילך. 
חיה